Znajdujesz się na: Strona główna »Motoryzacja »części i akcesoria » Digitronic Autogas
Treść ogłoszenia
Opis:

DIGITRONIC AUTOGAS to specjalista w dostarczaniu idealnie dopasowanych systemów instalacji autogazowych bazujących na niezastąpionych produkowanych we Włoszech częściach. Firma zwraca szczególnął uwagę na to, aby montowane instalacje były najlepiej dobrane pod kątem nie tylko ekonomii, ale także bezpieczeństwa i wydajności. DIGITRONIC AUTOGAS udostępnia kierowcom zawsze idealnie pasujące do ich potrzeb systemy LPG, które służą przez wiele lat. Dodatkowo, dzięki bardzo skrupulatnej weryfikacji warsztatów zakładających zestawy, firma jest pewna, że wszyscy kierowcy otrzymują maksymalne korzyści płynących z konwersji ich aut na autogas.
DIGITRONIC AUTOGAS to zestawy zarówno do aut wyposażonych w napędy z popularnym pośrednim wtryskiem paliwa, jak również cieszącymi się, szczególnie ostatnio, sporym zainteresowaniem aut z bezpośrednim wtryskiem. Dzięki temu firma dostarcza systemy LPG do zdecydowanej większości dostępnych na rynku samochodów.
W ofercie firmy znajdują się również komponenty zamienne do instalacji, takie jak sterowniki, reduktory, wtryskiwacze, filtry, zawory, wielozawory i wiele innych. Wszystkie dostępne produkty posiadają niezbędne homologacje. Produkty te pochodzą od znanych i godnych zaufania producentów, z którymi DIGITRONIC AUTOGAS dzięki wieloletnim partnerskim relacjom stale rozwija linie produktowe.
DIGITRONIC AUTOGAS już teraz dostarcza idealnie dopasowane zestawy instalacji LPG do ponad 40 krajów na całym świecie – w tym w Polsce. Dzięki stale monitorowanej jakości i wydajności elementów liczba ta stale rośnie i z pewnością będzie rosła.

Kontakt
E-mail:
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: